środa, 11 czerwca 2014

Witam

Hej to moje pierwsze opowiadanie i mam nadzieję, że wam się spodoba. Nie będę się tu rozpisywała. Teraz zabieram się do pisania bohaterów. Mrs. Styles..xx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz