BAD
środa, 11 czerwca 2014
Witam
Hej to moje pierwsze opowiadanie i mam nadzieję, że wam się spodoba. Nie będę się tu rozpisywała. Teraz zabieram się do pisania bohaterów. Mrs. Styles..xx
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz